Exion Hill Racing

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 130.3 MB
  • Version 2.08
  • Dil Türkçe
  • Firma George Varga
Exion Hill Racing mobil oyununda platformu tamamlamak için zorlu engelleri aşacaksınız.

Exion Hill Racing, IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur. Oyunda heyecan dolu bir arazi sizleri bekliyor olacak. Engelleri aşacağınıza inanıyorsanız direksiyonun başına geçin. Bu zorlu bir yarış, engelleri aşarak platformun sonuna kadar ilerlemeniz gerekiyor.

Ancak bu şekilde başarılı bir oyun performansı sergileyebilirsiniz. Aracınızı kaza yapmadan, devirmeden engebeli arazinin içerisinden geçirmek için aracınızın bakımını iyi bir şekilde yapmış olmanız gerekiyor. Sizde oyuna başlamadan önce devam etmek istediğiniz aracı seçin, geliştirin ve platformda yerinizi alın.

Bu oldukça zorlu bir yarış olacak fakat siz başarabilirsiniz. Engelleri aşabilir ve platformun sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. Oyunun kontrolleri oldukça basit olup, aracınızı kontrol ederken ekranda bulunan tuşlardan faydalanmanız yeterli olacaktır. Zamanlamanızı en iyi şekilde değerlendirin. Doğru zamanda doğru yerde olmak için aracınızın kontrolünü sağlayın. 

Exion Hill Racing mobil oyununda kendi aracınızı ilerletmek için oyun kontrollerini doğru bir şekilde yapın. Aracınızın bakımını ve gelişimini takip ederek güçlü bir araç  elde edebilirsiniz. 

 

Exion Hill Racing indir
DİĞER SÜRÜMLER